آیا تعبیر خواب صحت دارد؟

سموأل بن یحیی بن عباس یهودای مغربی، ریاضیدان، پزشک و منجم مسلمان بود که در حدود سال ۱۱۳۰ میلادی در بغداد و در خانوادهای یهودی به دنیا آمد. او در سن 33 سالگی پس از دیدن یک خواب به دین اسلام گروید و در سال 1180 میلادی در سن 50 سالگی در شهر مراغه به دیار باقی شتافت. علما و دین شناسان خواب را یکی از آیات و نشانه های خداوند می دانند.

برای مشاهده تعبیر خواب مدنظر خود بروی حرف اول خواب مورد نظر خود در جدول زیر کلیک کنید. برای مطالعه بخش موردنظر خود میتوانید بر تیتر آن در فهرست کلیک کنید. تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا پیش از پرسیدن سوال، از بخش جستجوی سایت، تعبیر خواب خود را جستجو کنید.

شاید نشاندهندهی جستجو برای چیزی باشد. ارسطو: خواب و رویا وسیله ای است برای بازجوئی روانی و ریشه اش از شیاطین است و جنبه ی ملکوتی و خدایی ندارد. نکته ای که در زمینه تعبیر خواب اهمیت دارد این است که هر خوابی که دیده می شود، کاملا شخصی است و نیازمند تعبیر خاص است. اگر در خواب ببینید کـه کسی بـه زور وارد خانهتان می شود، بـه این معنا اسـت کـه دچار مشکلات مالی خواهید شد. این انرژی، به مانند جریان الکتریسیته در خانه که می تواند به گرما، نیرو، صوت و تصویر تبدیل شود، در پس تمامی کارکردهای ما نهفته است.

شغل او بزازی بوده و از تابعین مشهور است (تابعین به افرادی گفته میشود که پیامبر اسلام را ندیده ولی با اصحاب او معاشرت داشتهاند). اگر این اتفاق در دوران بارداری بیفتد، نشان دهنده اضطراب زایمان یا نیاز عاطفی برای ایجاد پیوند با کودک جدید است. جمال الدین بدیع الزمان ابوالهول جیش بن ابراهیم تفلیسی (۶۲۹ ق) کتاب کاملالتعبیر ابن سیرین را به فارسی نگاشته است. ابن سیرین در تعبیر خواب مهارت فراوان داشت و مردم نیز برای تعبیر خواب خود به او رجوع میکردند. اگر سبدی از گل را در خواب ببینید و احساس شگفتی و زیبایی کنید تعبیر آن این است که شما رویکرد درستی برای حل مشکلتان دارید.

دیدگاهتان را بنویسید