تعبیر خواب های رایج و معانی آن – مجله تصویر زندگی

آرامشی که در خواب شخص خوابیده دارد به اون اجازه ابراز خواستههای سرکوب شدش رو میده. بله اینها وجود دارد. اما جایی برای نگرانی وجود ندارد. ممکنه بشنوین شام لابد زیاد خوردی جدی نگیر، صدقه بده رفع بلا بشه، برای آب روان خواب رو تعریف کن، از تعبیر خواب کمک بگیر و … در این مرحله که به آن خواب رم (REM) یا خواب با حرکات سریع چشم گفته میشود، فعالیت مغز درست بهاندازه زمان بیداری افزایش پیدا میکند، تنفس و ضربان قلب به میزان بیداری میرسد و شما بهراحتی میتوانید حرکت مردمک چشم را از پشت پلکهای فرد ببینید.

ما با تعبیر کردن خواب به رویاهایی که تو خواب دیدهایم معنا میدهیم. تو بیشتر تمدنهای باستانی خواب دیدن به عنوان یک ارتباط فراطبیعی است که افراد خاصی توانایی درک و فهم مفهوم آن را دارن. 8. خوابهای شفابخش: این خوابها نوید سلامتی میدهند و همانطور که از نام آنها پیداست مرتبط با سلامتی ما است. از نظر خیلی از روانشناسان خواب دیدن معمولاً به علت آشفتگیهای ذهنی افراد و یا اتفاقات روزمره آنها اتفاق میافته و مرتبط میشه. تعبیر خوابها خیلی پیچیده و بسته به خیلی از شرایط متفاوت است مثلاً شخصی که خواب دیده زنه یا مرد، ازدواج کرده یا مجرده، بچه داره یا …

بعضی افراد برای جلوگیری از بلا و آسان کردن خیلی از مسائل زندگی بعد دیدن خواب به دنبال تعبیر اون هستن. اگر خواب ببینید خانه قدیمی شـما ویران و مخروبه اسـت، نشانه آن اسـت کـه خبر بیماری یا مرگ یکی از نزدیکان را خواهید شنید. دادن یا خرج کردن پول در خوابتان مشابه عشق ورزیدن اسـت. دیدن خانه در خوابتان بیانگر روح و در اصل خود شما هستید. اتاق های خاصی در خانه بیانگر جنبه ی خاصی از روان شماست. دیدن مار توی تختتون توی خواب میتونه بیانگر علاقه و گرایش شما به صمیمیت با اطرافیان باشه.

با پیشرفت علم کتابهای روانشناسی زیادی در مورد خوابهای شب نوشته شده. اینجا یک قسمت باقی مانده است که آن هم بماند إنشاءالله در آینده که میخواهیم آن دعای ۱۷ را بگویم، این قسمت را من با آن میگویم. حتی ممکن است هر خواب شما، تعابیری متعدد داشته باشه و برای شرایط شما فقط یک مورد صحیح باشه، تعابیری از جمله: نیکی، بدی، طلاق، بارداری، مرگ و تولد.

دیدگاهتان را بنویسید