تعبیر خواب – پرسمان

خواب میان تمام موجودات مانند پستانداران، پرندگان، ماهیها و دیگر جانوران به همین صورت وجود دارد. به طور کلی معبران واقعی و صادق خواب کم هستند هر چند مدعیان آن فراوانند . در این مقاله قصد نداریم که به تعبیر خواب شما بپردازیم، بلکه قصد داریم اصول کلی علم تعبیر خواب را بیان کنیم.

لذا با مراجعه به هر بخش میتوانید از فضای کلی خواب آگاه شده و تفسیر خود را از رویایتان برداشت نمایید. 4. تعدادی از خوابها از سوی خداوند بوده و خوابهایی شایسته و صادق هستند که یا به فرد بشارت امر خیری میدهند یا او را راهنمایی و هدایت میکنند. ممکن است ناخودآگاه شما حس کند بهاندازه کافی جذاب یا توانمند نیستید و این افکار بهصورت رویای جنسی بروز پیدا میکنند.

قسمتی از خوابها عبارت از افکار عادی یا اسرار نهانی انسان است که در خواب گاهی به صورت خودش ظاهر میشود و گاهی به عللی تغییر شکل داده با صورت دیگری خودنمائی می کند. از مزایای خواب میتوان به سلامت و بازسازی سیستم اعصاب، سیستم ایمنی و سیستم عضلانی-اسکلتی اشاره کرد.

کارشناسان معتقدند چنین خواب هایی ممکن است به این معنی باشند که وقتش رسیده در سلامت مالی خود تجدید نظر کنید. دیدن یک رز در خواب به معنای یک عشق یکتا است، اما دیدن دستهای رز در خواب میتواند به معنای هوس باشد. شاید بیش از اندازه با کسی وقت میگذرانید اما این فرد کاملا با شما متفاوت است. عاطفه شکیبا راد روانشناس بالینی در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: اکثر ما در طول عمر خود خواب های مختلفی می بینیم، گاهی خواب هایمان را فراموش می کنیم و برخی اوقات حتی جزئیات خواب را نیز به خاطر داریم و به جست و جوی تعبیر آن می پردازیم، فروید یکی از روانشناسانی بود که به مسئله خواب پرداخت و کتاب ها و مقالات زیادی در ارتباط با آن منتشر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید