دیدن خانه در خواب چه معنایی دارد؟

اگر در زندگی تان مشکلی وجود دارد به جای فرار از آن یا گول زدن خودتان با توجیه های مختلف، سعی در حل آن داشته باشید. همیشه یک راه برای حل مسائل وجود دارد، کمی فکر کنید. همه ما تجربه دیدن خواب مار را داریم، این خواب همیشه یک کابوس تلقی می شود و با ترس همراه است. افتادن دندان همیشه به مرگ عزیزان تعبیر شده، اما اینطور نیست. هم چنین اگر یکی از عزیزان شما در بستر بیماری باشد یا اینکه وابستگی زیادی به خانواده و اطرافیان تان داشته باشید و از نبود آنها احساس ترس کنید، ممکن است خواب افتادن یا شکستن و خراب شدن دندان های تان را ببینید.

تعبیر خواب مرگ، افتادن دندان و بچه دار شدن تقریبا یک تعبیر دارند با این تفاوت که: خواب مرگ به معنای تحقق آرزوها و رسیدن به موفقیت نیز می باشد. ترس از رها شدن، ورشکسته شدن، از دست دادن موقعیت شغلی و مثال هایی از این دست، موجب می شوند خواب ببینید که از از یک بلندی (که جایگاه فعلی شما در زندگی است)، سقوط کنید و وارد دوره افول شوید. دندان نماد سلامتی و طول عمر است، ترس از پیر شدن، از دست دادن عزیزان یا حتی سرد مزاجی می توانند عوامل دخیل در دیدن این خواب باشند. این خواب دو حالت دارد: فرد تعقیب کننده را می بینید، یا اینکه نمی دانید چه چیزی یا چه کسی شما را تعقیب می کند.

دیدن مار مرده در خواب نیز به معنای امنیت از طرف اطرافیان شماست و کشتن ماری که به شما حمله کرده یا تعقیب تان می کند به معنای پتانسیل قوی شما برای غلبه بر ترس ها و دشمنان تان می باشد. شاید خاطرات و احساساتی دارید کـه در عمق وجودتان آنها را دفن کرده و خودتان را ملزم کرده اید کـه آنها را فراموش کنید.

اين خوابها را چگونه بايد تعبير كرد؟ لازم به ذکر است که همه ی خواب ها تعبیر ندارند ، مثلا خواب هایی که بر اثر بیماری ، ترس ، گرفتاری و مشکلات روزانه باشد دارای تعبیر خاصی نیستند و همینطور بسیاری از خوابها مربوط به اموری است که افراد در آن روز یا روزهای گذشته به آن پرداختند و یا بعضی خواب ها آشفته هستند و تعبیر خواب ندارند. اگر به طور مداوم این خواب را می بینید سعی کنید ترس ها و اضطراب های خود را کنار بگذارید و خود را در جایگاه و موقعیتی که در آن قرار دارید ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید