ممکن است نماد قدرت شخصی باشد

اوّلاً از ابن سیرین چیزی چاپ نشده است، همهی آنها دروغ است. «وَ عَرِّفْنِی فِیهِ عَلَامَهً أَتَبَیَّنُهَا» یک علامت بگذار که من اصلاً بفهمم کاملاً برای من است و مژده است. از مولای ما حضرت باقر (ع) روایت شده است «فِی قُولِهِ تَعالی» خدا میفرماید که:«الَّذِینَ آمَنُوا وَ کانُوا یَتَّقُونَ لَهُمُ الْبُشْری فِی الْحَیاهِ الدُّنْیا وَ فِی الْآخِرَهِ» ببینید آن که اهل ایمان و اهل تقوا هستند در همین حیات دنیا و در آخرت به اینها مژده داده میشود. حالا آمدیم بر اینکه این مژده چگونه حاصل میشود؟ معمولاً خواب هاى صادقه نیمه هاى شب مى باشد و معمولاً خواب هاى بعد از نماز صبح قابل تعبیر نیست، حتى فصل هاى سال هم در تعبیرخواب تأثیر دارد؛ مثلاً فردى در پاییز ببیند که درختان او میوه کرده است، این دلالت بر ضرر وى دارد و اگر هنگام بهار ببیند دلالت بر منفعت او دارد.

این برنامه برگرفته از منابع معتبری مثل تعبیر خواب در پرتو قرآن و سنت، تعبیر خواب حضرت یوسف، تعبیر خواب زیگموند فروید و تعبیر خواب امام محمد ابن سیرین است. خوب بالاخره این شدنی است. خوب خواب زیاد دیده میشود. تعبیر خواب قرص نان چیست؟ خلاصه از حضرت میپرسند که آقا این مژدهها چیست؟

تعبیر خواب موی سر چیست؟ مدام میآیند میگویند و خواب کار سادهای هم نیست که آدم مثلاً خواب ببیند، بیاید خود او تعبیر بکند یا اینکه به یکی بگوید، در جمع مخصوصاً خواب گفتن کار صحیحی نیست. در آن جمع ممکن است یک آدم بد نفسی باشد حسودی باشد به هر حال دیگر اینها را دیگر توجّه داشته باشید. در تطبیق خطاهای جانسوزی دارد، خیلی تخصّصی است. باز هم خدمت مبارک شما گفتم که کتابهای تعبیر هم که وجود دارد، اینها سرگردانکننده است.

اینها مسائلی است که من اجمالاً عرض میکنم چون بالاخره راجع به خواب دیدن و خواب مهم است، تعبیر مهم است. هنوز دانشمندان دلیل اصلی دیدن اتفاقاتی در حالت خواب را کشف نکردند اما همه اتفاق نظر دارند که دیدن تصاویری در عالم خواب وجود دارد و بعضی از آنها نیز دارای تعابیری است. به عربی و به فارسی همهی اینها که به نام ابن سیرین در ویترینها است همه برای پول است. اگر خوششانس باشید و سبدی پر از گلهای نارنجی ببینید باید منتظر لحظاتی فوقالعاده در زندگی خود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید