ممکن است نماد قدرت شخصی باشد

عمر من دیگر در این راه رفته است. «وَ عَرِّفْنِی فِیهِ عَلَامَهً أَتَبَیَّنُهَا» یک علامت بگذار که من اصلاً بفهمم کاملاً برای من است و مژده است. «وَ لَا تَعبیرَ لَهَا لِتُعَسِّرِهِ أو تَعَذُرهِ»اینطور خوابها اضغاث احلام هستند و کسی نمیتواند کاری بکند یا مشکل است یا اصلاً نمیشود. خواب سقوط یکی از رایج ترین خوابها است و میتوان آن را به هرچیزی که قابل سقوط یا پایین آمدن باشد مرتبط دانست: منابع مالی، سهام، موقعیت، روابط، انتظارات و… حال که نمی توانیم درمورد خواب های خود بی تفاوت باشیم، باید به کدام منبع رجوع کنیم تا جواب درستی برای سوال خود پیدا کنیم؟

خواب ها همیشه حامل پیام هایی از طرف ضمیر ناخودآگاه ما هستند، خیلی از خواب ها همانند مثال هایی که در بالا ذکر کردیم قابل درک توسط خود ما هستند. با این حال، ما هر وقت خواب عجیبی می بینیم سعی می کنیم تعبیر آن خواب را پیدا کنیم. باید بگوییم: تصاویری که ما در خواب های خود می بینیم همگی از دنیای بیداری نشات می گیرند. با استفاده از واژگان زیر می توانید خواب خود را ، خودتان تعبیر کنید. انگور سیاه در خواب نشان دهنده غم و اندوه نیز می باشد.

ابن سیرین میگوید: دیدن فوت پدر در خواب نشان رحمت و نزول نعمت و برکت اسـت. طعام زیاد نخورید چون بر مغز اثر می گذارد و سبب دیدن خوابهای آشفته می شود و گرسنه نیز نباید خوابید. تعبیر خواب قسط – معنی دیدن قسط در خواب چیست؟ برای مثال آنها معتقدند خوابی که در قسمت پایانی شب دیده میشود، تعبیر خواهد شد اما خوابهایی که اول صبح و پس از نماز صبح میبینید تعبیری ندارند. انیشتین در این خواب مشغول صحبت با یک دهقان بوده است، اما دهقان نه درباره گاوها صحبت می کرده و نه مزرعه! اما با تکیه بر یک منطق پایدار تمام مسائل قابل حل می باشند.

ابتدا 3 مورد از عجیب ترین خواب ها را بررسی می کنیم و سپس تعبیر 10 خواب رایج را به شما می گوییم. فهمیدن معنای نمادها و نشانه های خواب، بستگی به میزان درک ما از همان تصاویر در دنیای بیداری دارد. خواب های ما تماما تحت تاثیر تفکر، زندگی و اتفاقات دنیای بیداری ما هستند. این دنیای خیالی گاهی آینده را به ما نشان می دهد، گاهی نصیحت مان می کند و گاهی هم حامل هشدارهایی برای ما می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید