۵ تعبیر انگور در خواب 😴 – نهالستان دکتر نهال

در آن جلسه گفتم ممکن است حضرت باقر (ع) میفرماید که این بشری رؤیای صالحه است؛ چون حضرت سجّاد بشری میخواهد. یعنی یکی از مصداقهای بشری رؤیای صالحه باشد. همیشه خواب ها برای انسان ها دنیایی از سوالات را ایجاد می کند و به دنبال تعبیر خواب می کشاند. خواب دیدن میتواند به شما در یادگیری و توسعه خاطرات طولانی مدت کمک کند. مرحله 4: مغز تقریباً منحصراً امواج دلتا تولید می کند. دیدن خواب و رویا برای هر انسان با هر نژاد و فرهنگی در هر زمان از شبانه روز ممکن است پیش بیاید و راجع به هر موضوع و مبحثی می تواند باشد.

ممکن است نشانهی ناخوشی جسم، روح، یا معنویت در زندگی خانوادگیتان باشد. این خواب ممکن اسـت بازتابدهندهي روابط خاص یا موقعیت کنونی زندگیتان باشد. دیدن دیگران که پول دور میریزند بیانگر این اسـت که حس میکنید نادیده گرفته شده اید، چشم پوشی میشوید یا از شما غفلت می شود. کسانی که خواب میبینند رابطهی جنسی دارند و با کسی در رابطه هستند، احتمالا در حال تحلیل یک تضاد روحی بین خودشان و شریک زندگیشان هستند. یک وقت خواب است درست است خیلی کارها هم تا به حال شده است. آیا تا به حال پیش آمدهاست که یکی از اینها را در خواب ببینید؟

انگور سیاه در خواب نشان دهنده غم و اندوه نیز می باشد. و برخی ممکن است نسبت به خواب خود بی اهمیت باشند و در صدد کشف آن نباشند و در برخی دیگر نیز ممکن است فرد چندین بار پشت سر هم یک خواب را ببیند. همینجا «دُونَ الْآجِلِ،»بعد هم علامت بگذار که بدانم، بشناسم، خیلی محکم که إنشاءالله، ماشاءالله در آن نباشد. یعنی آدمی است که لیاقت دارد به این دو عالم وصل بشود. و دسته ای دیگر از خوابها عبارت از ارتباط روح و نفس آدمیان با عالم ملکوت و واقع است که با تمام حقایق هستی یا بخشی از آنها فارع از گستره و حاکمیت زمان صورت می گیرد که حوادث آینده و گذشته در آنجا یکسان هستند.

چنین خوابی به این معناست که به زودی اتفاق مهمی در زندگیتان رخ میدهد. او اعتقاد داشت که خواب و رویاهای ما معانی ظریفی دارند و برای ما قابل تفسیر و تعبیر هستند. فرمود: مبارک باشد کسی که در آتش است و کسی که آتش در اطراف او است. وجود گلی سفید در خواب نمادی از صداقت بیشتر است و اگر از گلی که در خواب میبینید لذت میبرید یعنی در زندگی خود شاد هستید. کدها همان اشخاص، شکلها، اشیا، حیوانات یا هر چیز دیگری هستند که در رویای شما نقش بازی کردهاند. «وَ یَحتَمِلُ أن یَکُونَ مُرادُهُ أن یُوَفِّقَهُ سُبحَانَه لِلاستِعدادِ إلی مُشَاهَدهِ أحوالِهِ وَ سَعادَتِهِ الَّتی یَئُولُ إلیهَا فِی الآخِرَه» یک احتمال هم این است که خدا او را موفّق بدارد یک استعدادی به شخص بدهد که احوالات خود را که برگشت آن به سرنوشت او است در عالم، در آخرت است آنها را نشان بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید